КУПУЙ В КРЕДИТ
TOPAS UKRAINE ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ АВТОНОМНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ЗАПРАВНИХ СТАНЦІЙ (АЗС), СТАНЦІЙ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (СТО), АВТОМИЙОК ПІД КЛЮЧ
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чому клієнти обирають Topas?

Установки станції біологічної очистки каналізаційних стічних вод Topas – це унікальна технологія, яка дозволяє не тільки очищати стоки, але також утилізувати відходи і використовувати очищену воду повторно!

Видалення жирів
Очищення каналізаційних віходів
Можливість повторного використання

16

БІЛЬШЕ 16 РОКІВ НА РИНКУ

3

НА 3 КОНТИНЕНТАХ ЕКСПЛУАТУЄТЬСЯ НАШІ СТАНЦІЇ

35000

БІЛЬШЕ 35000 ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ ПО СВІТУ

12

ДО 12 ГОДИН НА ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО КАНАЛІЗАЦІЇ TOPAS UKRAINE ДЛЯ АЗС, СТО, АВТОМИЙОК

Сучасні автомобільні комплекси з обслуговування та ремонту автомобілів (АЗС, СТО, автомийки та автохімчистки) неможливо уявити без наявності на їх території супутніх зручностей для клієнта: кафе, магазину, вбиральні. Багато станцій обслуговування розташовані на шосе, де очистка стічних каналізаційних вод є обов’язковою і проблематичною умовою. Ми пропонуємо інноваційну систему автономної каналізацію для АЗС, СТО, автомобільних мийок. Після установки системи каналізаційні стоки з туалету об’єкта, а також промислові стоки від кафе будуть ефективні очищені до рівня річкової води, яку можна скидати в грунт, водойми, використовувати повторно для подачі в бачки унітазів або в технічних цілях на автомийках.

Підприємство здійснює виробництво, установку під ключ, а також гарантійне та сервісне обслуговування об’єктів згідно з усіма вимогами на законодавчому рівні. Фахівцями «Topas Ukraine» за роки роботи компанії напрацьована величезна база технологічних рішень по підбору, проектуванню, монтажу та обслуговуванню систем каналізації для АЗС, СТО та автомийок.

Замовляючи будь-яку послугу у нас, ви отримуєте паспорт об’єкта, інструкцію по експлуатації та календар обслуговування.

АВТОНОМНА КАНАЛІЗАЦІЯ ДЛЯ АЗС, СТО, АВТОМИЙОК: КОМПЛЕКС ПОСЛУГ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Для того, щоб обслуговувати автономну каналізацію «Топас», немає необхідності викликати асенізаційну машину. Всі етапи переробки проходять локально за місцем установки системи.

Мобільність та малі розміри автономного корпусу дозволяють встановити систему на мінімальній території без виконання додаткових будівельних робіт в будь-який тип ґрунту.

Завдяки надміцному матеріалу і європейським комплектуючих термін експлуатації обладнання складає понад 50 років.

На відміну від інших компаній, «Топас Україна» має власну професійну сервісну службу з величезним досвідом роботи, що дозволяє встановити систему в самих складнодоступних місцях.

Встановлюючи ЛОС «Топас», ви піклуєтеся про комфорт клієнтів, так як технологія SBR виключає процеси гниття, що запобігає появі неприємних запахів, а робота системи абсолютно безшумна.

Очисні споруди «TOPAS Automatic» встановлюються згідно всім необхідним нормам і законодавчим вимогам. Додаткові дозвільні документи не потрібні.

Замітка. Для об’єктів, де обов’язковою вимогою є відділення рослинних, тваринних жирів, а також інших олійних субстанцій від решти стічних вод (станції обслуговування при автострадах, кафе, закусочні), компанія пропонує послуги з виробництва ємностей з додатковою конфігурацією: жироуловлювачі, решітки попередньої фільтрації і т .п.

ОБЗОР СТАНЦІЙ TOPAS UKRAINE

ПЕРЕЙТИ В YOUTUBE
ПОДЗВОНІТЬ МЕНІ

ПЕРЕВАГИ КАНАЛІЗАЦІЇ TOPAS UKRAINE, ЯКІ ОЦІНЯТЬ ВЛАСНИКИ СТО, АЗС, АВТОМИЙОК

Не потребує отримання дозвільної документації

Очисні споруди «TOPAS Automatic» встановлюються згідно всім необхідним нормам і законодавчим вимогам, а станції сертифіковані і відповідають вітчизняним і європейським стандартам. Додаткові дозвільні документи не потрібні.

Автономний корпус і монтаж в будь-який тип ґрунту

Весь блок очистки знаходиться в одному автономному корпусі. Компактність і малі розміри обладнання дозволяють вмонтувати систему в будь-який тип ґрунту на мінімальній території без виконання додаткових будівельних роботи, або в окреме приміщення без занурення.

50 років гарантійної експлуатації

Завдяки використовуваному матеріалу, надміцним і легким панелям Paneltim і європейським комплектуючих термін експлуатації обладнання складає понад 50 років, а корпус установки «Топас» стійкий до різного роду деформацій і корозій навіть при мінусовій температурі.Власне виробництво і сервісна служба

На відміну від інших компаній, «Топас Україна» має власне виробництво і сервісну службу, що дозволяє виконувати збірку і установку системи в самих складнодоступних місцях з урахуванням персональних вимог замовника.

Відсутність неприємних запахів і шуму

Встановлюючи ЛОС «Топас», ви піклуєтеся про комфорт клієнтів, так як технологія SBR (Sequencing batch reactor) виключає процеси гниття, що запобігає появі неприємних запахів, а робота системи абсолютно безшумно.

Повна автоматизація роботи станції

Станції «Топас» повністю готові до швидкого монтажу. Термін установки від 1 дня. Для обслуговування автономної каналізації «Топас» немає необхідності викликати асенізаційну машину. Всі етапи переробки проходять локально за місцем установки системи.

ЗамІтка. При проектуванні слід враховувати добовий обсяг стоків, так як в силу специфіки джерела зливу каналізаційних вод цей обсяг буде нерівномірний. Щоб уникнути збоїв слід звернутися за консультацією до фахівців, які підберуть каналізаційну систему з розрахунком на число постояльців і інших особливостей об’єкта.

Нам довіряють:

Зв’язатися з нами